Klubmesterskabet 2007
                     
                     
                     
                     
                     
Klasseinddeling 1. serie 2. serie 3. serie 4.serie 5. serie 6. serie 7. serie 8. serie Kegler i alt  
Herrer                      
Kent Wigman E 188 225 228 246 238 235 258 192 1810  
Daniel Wigman A 184 183 226 264 217 257 254 202 1787  
Svend H. Andersen E 171 182 212 289 215 218 245 237 1769  
Søren Bo Wozny A 197 255 186 171 245 237 207 232 1730  
Jan Biltoft E 195 218 258 196 232 226 163 234 1722  
Micky Andersen E 214 190 253 156 268 237 202 191 1711  
Kenneth Truegaard E 223 202 188 212 223 236 195 179 1658  
Steen Vagner A 182 152 170 185 247 234 235 221 1626  
Frank Rasmussen E 224 160 209 251 228 166 142 242 1622  
Jørgen Larsen A 128 209 180 215 195 251 192 181 1551  
Jan C. Andsersen E 177 200 214 163 194 215 198 182 1543  
Kim Rysgaard B 182 200 204 211 171 187 175 157 1487  
Jørgen Kaas C 148 180 212 145 187 170 194 166 1402  
Martin Pedersen C 178 133 178 160 138 142 200 200 1329  
Bent Lind C 197 150 135 134 174 114 176 156 1236  
                     
                     
                     
                     
                     
Klasseinddeling 1. serie 2. serie 3. serie 4. serie 5. serie 6. serie 7. serie 8. serie Kegler i alt  
Damer                      
Annette Biltoft E 203 212 181 203 199 184 236 175 1593  
Gitte B. Rasmussen E 210 198 220 187 170 205 168 211 1569  
Charlotte Leen A 172 184 216 209 189 198 181 191 1540  
Helle O. Andersen A 170 180 189 180 190 177 190 180 1456  
Janni Brygger A 196 139 204 181 173 172 179 162 1406  
Lis Larsen C 132 188 169 198 157 170 212 180 1406  
Esther Hansen A 128 173 142 167 174 137 148 142 1211  
Ruth Andersen C 165 130 169 168 143 109 146 177 1207  
Susan Andersen D 123 146 148 113 125 123 120 161 1059  
                       
                       
                       
                       
                       
                     
                     
Vindere af de forskellige rækker
                       
                       
                     
  Klubmester   Beste B-spiller   Bedste C-spiller   Bedste D-spiller    
Herrer                      
1. Kent Wigman   Kim Rysgaard   Jørgen Kaas   Ingen deltager    
2. Daniel Wigman                  
3. Svend H. Andersen                
                     
                     
                     
Damer                      
1. Annette Biltoft   Ingen deltager   Lis Larsen   Susan Andersen    
2. Gitte B. Rasmussen                
3. Charlotte Leen